Cabernet Software

Rezervační systém PREVIO pro ubytovací zařízení

Hotelový rezervační a recepční systém Previo je moderní internetová aplikace určená provozovatelům menších a středních ubytovacích zařízení hotelového typu (hotel, penzion, apartmány, kemp, motel, botel, chaty a chalupy).

Previo bylo vytvořeno ve spolupráci s desítkou menších ubytovacích zařízení a jeho úkolem je, co nejlépe vyhovět potřebám hotelů a penzionů s 5-45 pokoji. Proto je jednoduché na obsluhu, přehledné, rychle plní nejdůležitější úkoly, flexibilní pro "individuální změny a nastavení" a cenově dostupné právě menším ubytovacím zařízením. Jednoduchost a přehlednost byly nejdůležitější kritéria při vývoji tohoto systému.

 

Co získáte použitím Previa

Přehled o rezervacích

Interaktivní elektronická plachta rezervací (hotelové "štafle") kompletně nahrazuje tradiční "papírování" na recepci. Práce s rezervacemi je opravdu interaktivní" (přesouvání, změna termínu, zkracování/prodlužování ... není to jen statický přehled jako v některých jiných systémech). Příklad plachty rezervací je na připojeném obrázku.

Zjednodušení agendy hotelu

Previo umožňuje tisk faktur/prodejek/zálohových listů, tisk knihy hostů, dalších reportů a dokumentů vyžadovaných zákony, vyhláškami (poplatky) a Českým statistickým úřadem.

Více hostů

On-line formulář pro okamžité vyřízení rezervace. Tento rezervační formulář lze snadno implementovat i do existujících stránek s možností elektronických plateb pomocí platebních karet.

Moderní internetový systém

Systém je dostupný odkudkoliv (z domu, z kanceláře, z recepce, z dovolené, ...). Data jsou systémově uložena - nemusíte již opisovat hosty znovu a znovu, když přijedou opakovaně. Máte přehledy a výstupy, potřebné ke správnému rozhodování. Vše je stejně snadné jako třeba elektronické bankovnictví či práce s emailem.

Spojení s Previo Partnery

Previo a Previo PartneřiPrevio spolupracuje s řadou portálů zprosředkovávajících ubytování (tzv. Previo Partneři) a některé z těchto hostů může s Previem získat i Vaše zařízení. Současně si zajistíte jednotný přístup ke všem partnerům:

  • informace o sobě zadáváte do Previa a odtud jsou k dispozici všem partnerům
  • uzavíráte jedinou smlouvu jen s Previem
  • veškerou agendu, tj. přijímání a vyřizování objednávek, výpočet provizí atd., odbavujete v jednom místě, v Previu

Přehled hlavních Previo Partnerů

Atlas Česka Bezva Dovča Booking Com CZeCOT Hotel CZ Hotels Com Hotel ubytování Jižní Moorava Info Na Dovču CZ Penziony CZ Spa CZ Turistik CZ Znojemská BesedaKompletní seznam Previo PartnerůJak získat Previo a kolik stojí

Porovnání verzí PreviaPrevio si můžete vyzkoušet na demoverzi na stránkách Previo.CZ. Previo existuje ve dvou verzích, PRO a LITE. Porovnání verzí je v tabulce. Verze LITE je určena pro malá ubytovací zařízení, nebo pro ty, kteří již recepční software mají a potřebují vyřešit online rezervace. Verze PRO je plnohodnotný hotelový recepční systém.

Ceny za Previo

Pořizovací cena verze PRO je závislá na počtu pokojů a je obvykle od 10000 do 20000 Kč bez DPH, dále se platí provozní poplatek závislý na počtu pokojů a lůžek, obvykle 300 - 1000 Kč bez DPH měsíčně. Přesný výpočet ceny je na stránkách Previo.CZ. Pořizovací cena verze LITE je 2000 Kč a provozní poplatek je 150 Kč bez DPH měsíčně.