Cabernet Software

Programování online aplikací

Webové aplikace poskytují funkčnost výkonných programů prostřednictvím internetového prohlížeče. Typickou a dnes běžnou aplikací tohoty typu, se kterou se setkává běžný uživatel internetu, je internetový obchod.

Aplikacemi tohoto typu lze obsloužit nejrůznjší databázové úkoly s víceuživatelským přístupem jak pouze v rámci jedné uzavřené organizace - v intranetu, tak i ve veřejném prostředí internetu.

Aplikace lze dodat jak na platformě Microsoft (programová část je v ASP + databáze MS SQL nebo MS Access), tak i na platformě Linux (programová část je v PHP + databáze MySQL).

Ceny jsou individuální a záleží na rozsahu a náročnosti aplikace.

Reference

Jipocar Jihlava

Řada interních aplikací ve firemním intranetu: provoz vrátnice, objednávání k lékaři, požadavky na opravy závad ve firmě a další.

Kronospan Jihlava

Intranetová aplikace pro evidenci zakázek pro dopravu. Prodejce vytvoří zakázku, dopravce následně určí, který přepravce zakázku vyková a skladník na závěr označí odbavení přepravy.

Kronospan Jihlava

Intranetová aplikace pro evidenci návštěv a obsazení jednacích místností. Aplikace umožňuje plánovat návštěvy a obsazení jednacích místností ve firmě a také sledovat návštěvy ve spolupráci mezi vrátnicí a vedením firmy.

Horácké divadlo Jihlava

On-line rezervace vstupenek na divadelní představení.

On-line rezervace vstupenekOn-line rezervace vstupenek